Turck Ni75U-Q80-VP4X2-H1141 Endüktif Sensör
Turck NI75U-Q80-VP4X2-H1141 Endüktif Sensör 75mm PNP IP68 (Ni75U-Q80-VP4X2-H1141)
Marka : Turck
Öne Çıkan Özellikler
  • 75 mm genişletilmiş algılama mesafesi
  • PNP tamamlayıcı çıkış (NO + NC)
  • IP68 koruma sınıfı
  • Manyetik alanlara dayanıklı yapı
  • Faktör 1 teknolojisi (tüm metallerde sabit algılama)
  • 4 adet LED ile durum göstergesi
  • Kısmen gömülebilir montaj
Teknik Özellikler
Algılama Mesafesi 75 mm
Çalışma Gerilimi 10…65 V DC
Çıkış Tipi PNP (Tamamlayıcı kontak)
Bağlantı M12 x 1 Konnektör
Anahtarlama Frekansı 0.25 kHz
Koruma Sınıfı IP68
Çalışma Sıcaklığı -25°C ... +70°C
Boyutlar 92 x 80 x 40 mm